Daugiau nei 30 000 europos vairuotojų nuomone „Honda“ – patikimiausia gamintoja

  2016-02-07   Autozona.lt
Vartotojų ir naudotojų organizacijai (VNO) ištyrus per 30 000 Europos vairuotojų nuomonę dėl daugiau kaip 178 modelių patikimumo, paaiškėjo, kad „Honda“ automobilius klientai laiko patikimiausiais.
 
93 iš 100 patikimumo balų surinkusi „Honda“ gavo aukščiausią bendrąjį įvertinimą, o 79 proc. respondentų rekomenduotų „Honda“ automobilį kitiems. „Honda Jazz“ pripažintas patikimiausiu.„darbinių“ automobilių kategorijoje. Labai gerai įvertinti ir kiti „Honda“ modeliai: „Civic“, CV-R ir „Insight“ savo kategorijose pateko į patikimiausių automobilių dešimtukus.
 
Automobilių pirkėjams svarbiausia kaina, kuro sąnaudos, praktiškumas ir patikimumas. VNO patikimumo apklausoje dalyvavę vairuotojai pasidalijo patirtimi apie patirtus gedimus ir problemas. Iš šių duomenų išvestas patikimumo indeksas, pagal kurį galima palyginti įvairių gamintojų ir modelių automobilių gedimo tikimybę.
 
„Patikimumas ir kokybė ne veltui yra „Honda“ prekių ženklo sinonimai“, – teigia „Honda Motor Europe“ vyresnysis viceprezidentas Philipas Rossas. „Apklausos rezultatai tik patvirtina, kokie svarbūs „Honda “ kokybės įsipareigojimai bendrovės klientams. „Honda“ rūpinasi, kad jos gaminamų automobilių savininkai galėtų būti ramūs žinodami, kad jų automobilio gedimo tikimybė viena iš mažiausių.“
Žymės: Honda.

Kitos naujienos